BLOG
Przejdź na stronę bloga
drzwi klasyczne oferta drzwioferta klamkimeble kontakt mail facebook blog

Drzwi zewnętrzne z ukrytą ościeżnicą

Nowatorskie rozwiązanie pozwala na wykonanie drzwi zewnętrznych w tym samym stylu i z tych samych materiałow co drzwi wewnętrzne z niewidoczną ościeżnicą.  Bogata kolorystyka wykończeń daje możliwośc wykonani drzwi antywłamaniowych, zlicowanych w tej samej kolorystyce i stylistyce jak pozostałe elementy wnętrza: drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą , podłoga, boazeria czy garderoba.

Drzwi posiadają inowacyjne rozwiązanie ościeżnicy z zastosowaniem antywłamaniowych zawiasów ukrytych oraz oryginalnych płaskich bolców wzmacniających. To rozwiązanie podnosi estetyczny charakter produktu niespotykany w dostępnych drzwiach na rynku.

Drzwi zewnętrzne wykonane są z drewna klejonego warstwowo ( dąb amerykański) z ociepleniem pianką termoizolacyjną oraz wzmocnione wkładami stalowymi. Istnieje możliwość zastosowania róznych paneli po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Antywłamaniowe drzwi z ukrtą ościeżnicą charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi: izolacyjność akustyczna 39 db, przenikalność cieplna na poziomie 1,1-1,3 W/m2K , klasa ognioodporności EI 45 oraz 3 klasą antywłamaniowości.

Zobacz drzwi ukryte