BLOG
Przejdź na stronę bloga
drzwi klasyczne oferta drzwioferta klamkimeble kontakt mail facebook blog

O produkcie

Filomuro to drzwi, których nie widać, drzwi eleganckie, świetnie zaprojektowane, niepretensjonalne.
Włoskie drzwi „Filomuro” z ukrytą ościeżnicą to pomysł na funkcjonalny design. Te drzwi z jednej strony są ozdobą, z drugiej tłem dla pięknych wnętrz.
Modne drzwi w wersji surowej lub wykończonej na wysoki połysk w rozwiązaniu z ukrytą ościeżnicą - to najnowsze światowe trendy wzornictwa drzwi. Drzwi Filomuro można wykończyć na wszelkie dostępne sposoby oraz wykonać na różne wysokości aż do sufitu.
Zastosowane rozwiązania pozwalają otwierać drzwi zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz z zachowaniem licowania z jednej strony(np. od strony korytarza).
Pierwotnie drzwi Filomuro stworzono aby zamaskować przejścia z korytarza do pokoju oraz w celu zapewnienia nieprzerwanej, liniowej funkcji ściany. Od tego czasu rozwinął się charakterystyczny trend wykorzystujący drzwi FILOMURO (SECRET) w wyposażeniu wnętrz. Drzwi natychmiast stwarzają wrażenie wysokiej jakości produktu, podkreślają osobowość klientów, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny, nowoczesny styl w swoim domu.
Różnorodność rozwiązań technicznych oraz sposoby wykończenia są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające gusta.

 

Oferowane przez nas drzwi ukryte charakteryzują się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają ten produkt pośród konkurencji.

 

 - skrzydła drzwiowe wykonana są z drewna klejonego (dąb amerykański i tulipanowiec), które może być pokryte różnego rdzaju materiałami ( akryl. szkło, lustro, lakier itp) 

-dzięki budowie warstwowej drewna, powiększonej grubości skrzydła oraz zastosowanym uszczelkom, drzwi posiadają podwyższoną szczelność akustyczną.

- ościeżnice produkowane są z aluminium anodowanego co podnosi estetyczność i odporność materiału.

-  drzwi wyposażone są w wysokiej klasy zawiasy ukryte oraz zamki magnetyczne.

- istnieje możliwość zastosowania niewidocznego samozamykacza spowolniającego zamykanie drzwi oraz uszczelniającego progu opadającego.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi ukrytych FILOMURO.